Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

21.OKTOBRĪ PRĀTA SPĒLES ĒRGĻOS! PIEDALIES!

2023-09-20

„Prāta Spēles”

Vislatvijas erudīcijas čempionāts

„Latvijas kauss 2023” Ērgļos!

„Latvijas kauss 2023” ir izklaidējošs erudīcijas spēļu turnīrs, kas norisinās dažādās Latvijas lielākās un mazākās apdzīvotās vietās visa gada garumā. 21. un 28. oktobrī arī Ērgļos!

  Komandas spēks ir daudzveidībā. Un pat bērns var būt zinošākais noteiktos jautājumos, kas nozīmē, ka spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai. Un pat vislielākajam erudītam var nākties aizdomāties.  Uz šo pasākumu tiek aicināts ikviens kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem – katram komandas dalībniekam būs iespēja kopā ar saviem komandas biedriem pārbaudīt savas zināšanas, kā arī uzzināt daudz ko jaunu. Pozitīvas emocijas un balvas labākajiem garantētas. No katras spēles 1. – 3. vietas ieguvēji iekļūst reģionālajā pusfinālā, kurā katrai komandai būs iespēja cīnīties par iekļūšanu finālā. Fināla galvenā balva ir „Prāta Spēles” Latvijas ceļojošais kauss, kas līdz nākamajam erudīcijas čempionātam nokļūs uzvarētāja komandas pārstāvētajā pašvaldībā un kalpos kā lepnuma simbols tam, ka tieši šīs pašvaldības pārstāvji atzīti kā erudītākie, zinošākie. Iepriekšējā erudīcijas čempionāta uzvarētāji ir komanda „Stende 2”, kas pārstāvēja Tukuma novada pašvaldību.

 

      Atklāta pieteikšanās „Prāta Spēles” Vislatvijas erudīcijas čempionātam „Latvijas kauss 2023” erudīcijas spēlei, kas norisināsies 21.10. 2023. plkst. 12.00 Ērgļu saieta namā.

Erudīcijas spēļu turnīrs ilgst visa gada garumā un noritēs visos Latvijas reģionos. Savu dalību aicināts pieteikt ikviens Latvijas iedzīvotājs, sekojot trīs vienkāršiem soļiem:

1. izveido komandu līdz 6 cilvēkiem;

2. reģistrē dalību: info@prataspeles.lv vai www.prataspeles.lv;

3. cīnies par erudītākās komandas titulu un balvām.

      Šī ir unikāla iespēja ikvienam interesentam bez maksas piedalīties valsts mēroga erudīcijas pasākumā. Erudīcijas čempionātu rīko biedrība „Prāta Spēles”.

     Projekta mērķis ir erudīcijas spēļu sēriju rezultātā noskaidrot erudītāko „Prāta Spēles” Latvijas ceļojošā kausa komandu. 

Informācija un aktuālo spēļu saraksts periodiski tiek papildināts un var mainīties. Tādēļ aicinām sekot līdzi informācijai: www.prataspeles.lv, mūsu facebook lapā – Prāta Spēles Latvijas Kauss.

Pieteikties spēlei var, rakstot uz: info@prataspeles.lv, kā arī: www.prataspeles.lv

     Jāņem vērā, ka komandu skaits katrā spēlē ir ierobežots.

Relīzi sagatavoja biedrība „Prāta Spēles”