Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sports

SPORTA AKTUALITĀTES

Novadā ir daudz iespēju sportot un aktīvi atpūsties. Iecienītākie sporta veidi pieaugušajiem ir basketbols, volejbols, hokejs, auto braucieni pa ledu, makšķerēšana, savukārt skolu jaunatne iecienījusi biatlonu, futbolu, basketbolu, bet visas paaudzes satiekas orientēšanās takās.

Ērgļu pagasta pašvaldībā sporta darbu koordinē Ivars Budze, Ērgļu vidusskolas sporta skolotājs, tālr.26487474. Sausnējas pagasta pārvaldē sporta darbu koordinē kultūras darba organizatore Inese Leiboma, Jumurdas pagasta pārvaldē – pārvaldes vadītāja Agita Opincāne.

Novadā ir daudzas sportošanas vietas: Ērgļu vidusskolas sporta zāle, sporta laukums un hokeja laukums; J.Zālīša Sausnējas pamatskolas sporta zāle un sporta laukums; Priekuļu tehnikuma Ērgļu struktūrvienības  sporta zāle, basketbola laukumi un volejbola laukums; divi pludmales volejbola laukumi; basketbola laukums Sidrabiņos; distanču slēpošanas trases pie Priekuļu tehnikuma Ērgļu struktūrvienības un "Braku" teritorijā; skioringa trase Liepkalnē.

Vairākas reizes gadā - Latvijas skolu Jaunatnes Ziemas Olimpiādē, Ērgļu novada svētkos un Ērgļu pagasta Ziemas sporta dienā, Sausnējas pagasta sporta svētkos un galda spēļu turnīrā, Jumurdas pagasta sporta svētkos un zemledus makšķerēšanas sacensībās - sportošanas azartā tiek ierauti ne tikai novada iedzīvotāji, bet visi, kas pasākumos ieradušies, lai sportotu un aktīvi atpūstos.