Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Disku golfs

Atrakciju parks "BRAKU TAKAS"
Ērgļu pagastā, t. +371 29429125; +371 28451377, e-pasts: gibuli@inbox.lv, mājas lapa: www.brakutakas.lv

Piedāvā:
disku golfa trasi, kas darbojās ar pilnu 18 grozu laukumu. Teritorija atrodas blakus latviešu dižgara, rakstnieka Rūdolfa Blaumaņa memoriālajam muzejam "Braki".
Disku golfs ir aizraujoša un sportiska spēle visai ģimenei, draugu pulciņam un azartiski atraktīviem cilvēkiem. Atšķirībā no tradicionālā golfa, disku golfā lidojošais šķīvītis jātrāpa speciālā grozā. Spēle notiek dabīgā vidē - mežā , pļavā, parkā, kur koki, krūmi, pakalni kalpo kā šķēršļi metienam.
Disku golfa laukuma izmantošana EUR 5,00 vienam pieaugušajam, Eur 3,00 – bērnam, skolēnam. Iespēja iegādāties ģimenes biļeti (2 pieaugušie + 2 vai vairāk bērni) EUR 13,00. Spēlēt var ar savu vai parka inventāru, kura izmantošana iekļauta laukuma cenā. Diska laukumu izmantot var tikai ar Atrakciju parka administrācijas atļauju.

 

Parks "ĒRGĻU GAISA SPĒKI"
Ērgļu pagastā, t.26480909, e-pasts: ugisolte@gmail.com, vairāk: www.facebook.com/eglugaisaspeki

Piedāvā:
9 celiņu disku golfa trasi, iekārtotu Ogres upes un tās vecupju ainavā, pēc iespējas maz to izmainot. Šeit tu atradīsi celiņus, kuru šķēršļus veidojusi pati daba, piedāvājot gan daudzveidīgu metienu iespējas, gan labu pastaigu vidē, kas nav pārlieku sapucēta. Te ir zāļainas palienu pļavas, ciņaini purveļi, pelēko alkšņu rindas un noklīdušu disku atrašanai bezcerīgas niedru audzes. Ogres upes krāču lielajiem līkumiem piespēlē 2 pieteku
strauti ar saviem kūdrainajiem, dziļajiem krastiem un arī seno upes krastu kraujas.

Šī trase ir pieejama ikvienam, jebkurā gadalaikā, izņemot ziemu! Jums tikai jābūt līdzi saviem diskiem. Te jūs nesastapsiet nevienu dežurantu vai kasieri, taču ja jūsu dvēsele jutīsies labāk samaksājusi par viesošanos Ērgļu Gaisa Spēku parkā, dariet to brīvprātīgi. Piemēram, pārskaitot ar PayPal paša izdomātu naudas daudzumu uz ugisolte@gmail.com. Vai arī ar Monea aplikāciju sūtot ziedojumu numuram +37126480909
Video ar spēli ziemā: https://youtu.be/FDOEZ87d3z4

DiscGolfPark Ērgļi
Ērgļi, t. +371 26470400

Piedāvā:
Disku golfa trasi ar 19 groziem. Trase izvietota distanču slēpošanas trases apkārtnē, Ogres upes ielejas teritorijā ar dabas veidotiem šķēršļiem no pauguru virsotnes līdz pat upes malai, izbaudot kraujainos krastus, meža zonu, pļavu līdzenumu.Spēlei līdzi jābūt saviem diskiem. Laukuma izmantošana ir bez maksas.